III miejsce w Powiecie w Piłce Nożnej Chłopców Klas 7 i 8

W dniu 27.04.2023r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Miasta Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa z Kotli, Szkoła Podstawowa z Jerzmanowej oraz nasza szkoła. Pierwszy mecz w turnieju rozegrali między sobą zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej z Jerzmanowej. Po 20 minutach rywalizacji, lepszy okazał się zespół z Jerzmanowej wygrywając 2:0. W kolejnym spotkaniu spotkały się ekipy ze Szkoły Podstawowej z Kotli i Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna z Jerzmanowej i tym samym awansowała do finału. W finale lepszy okazał się zespół z Kotli wygrywając zawody. Nasi zawodnicy po wygraniu meczu ze Szkołą Podstawową nr 7 z Głogowa zajęli III miejsce w powiecie.  Gratulujemy!

Skład naszego zespołu:

Artur Bednarczuk, Jarosław Woźniak, Paweł Tomasik, Jakub Smoliński, Franciszek Marciszak, Artur Stankiewicz, Krystian Gębal, Cezary Kornacki, Dani Eismont, Oskar Szukalski

Opiekunowie:

Piotr Tadajewski