III MIEJSCE W POWIECIE NASZYCH KOSZYKARZY

W dniu 7.11.2023r. (wtorek) w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie odbywały Powiatowe Mistrzostwa Głogowa w Piłce Koszykowej Chłopców 3×3  w kategorii klas 4-6.  Tym razem nasz zespół walczył o wygranie Powiatu oraz awans do Strefy Legnickiej. Na ich drodze stanęły dwa zespoły: Szkoła Podstawowa z Jaczowa oraz Szkoła Podstawowa z Jerzmanowej. W pierwszym meczu nasza ekipa zmierzyła się z koszykarzami ze Szkoły Podstawowej z Jaczowa. Niestety w tym spotkaniu lepszym zespołem okazała się ekipa z Jaczowa. W drugim spotkaniu nasi koszykarze zmierzyli się z zawodnikami z Jerzmanowej. Tym razem to nasz zespół okazał się lepszy i wygrał zdecydowanie 4:2. Zwycięstwo w tym meczu  zapewniło nam III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Głogowa w Piłce Koszykowej Chłopców 3×3 w kategorii klas 4-6. Gratulujemy!

Skład naszej drużyny:

Wojciech Kolman, Samuel Dragan, Krzysztof Skibiszewski, Michał Ancygier

Opiekun:

Piotr Tadajewski