III miejsce w Mistrzostwach Głogowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas VII i VIII

W dniu 27.02.2024r. (wtorek) w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas VII i VIII. W hali SP 3 zmierzyły się zespoły: ze szkół podstawowych nr 6, nr 7, nr 12 oraz naszej szkoły. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. W rywalizacji najlepiej wypadły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 7. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12. Miejsce trzecie wywalczyła nasza ekipa. Na miejscu czwartym znalazł się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6

Wszystkim zespołom gratulujemy wyników oraz sportowej postawy Fair – Play

Skład naszej drużyny:

Hanna Błażejewska, Emilia Cedro, Ewelina Grzegorska, Idalia Kacik, Oliwia Łączna, Zuzanna Murcha, Jowita Opiłowska, Sulatycka Dorota, Anna Ślusarz

Opiekun: Piotr Tadajewski

Organizatorzy turnieju:

Beata Bielska

Piotr Tadajewski