III MIEJSCE DLA HANI, MARCELINY I PRZEMKA W POWIATOWYM KONKURSIE DLA PASJONATÓW ZDROWEGO ŻYWIENIA

III MIEJSCE DLA HANI, MARCELINY I PRZEMKA W POWIATOWYM KONKURSIE DLA PASJONATÓW ZDROWEGO ŻYWIENIA

19 MAJA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ  IX EDYCJA  POWIATOWEGO KONKURSU  DLA   PASJONATÓW ZDROWEGO ŻYWIENIA (POPRZEDNIO BYŁ TO KONKURS „CZY WIESZ, CO JESZ? – DLA KLAS VI – VII). ORGANIZATOREM KONKURSU BYŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W GŁOGOWIE ORAZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. NOBLISTÓW POLSKICH. TEMATEM TEGOROCZNYCH ZMAGAŃ UCZESTNIKÓW BYŁ – PODSTĘPNY CUKIER. UCZNIOWIE MUSIELI  WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ OGÓLNĄ DOTYCZĄCĄ ZDROWEGO, RACJONALNEGO  ŻYWIENIA, PROMOCJI ZDROWIA, ZDROWEGO STYLU ŻYCIA  JAK RÓWNIEŻ  WIEDZĄ PRAKTYCZNĄ ORAZ WIEDZĄ NA TEMAT „SAVOIR – VIVRE 'U” PRZY STOLE. KONKURENCJE BYŁY BARDZO CIEKAWE I WYMAGAJĄCE OD UCZESTNIKÓW OKREŚLONEJ WIEDZY , CO U NASZYCH UCZNIÓW PRZEŁOŻYŁO SIĘ NA ZAJECIE III MIEJSCA W POWIECIE .  CAŁEJ TRÓJCE JESZCZE RAZ GRATULUJEMY !!! I ZAPRASZAMY ZA ROK J

Opracowała: Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Małgorzata Kaźmierczak