I Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej

I Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej

23 kwietnia w Teatrze  im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie odbył się I Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej zorganizowany przez Szkołę Podstawową Aslan. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-8. Młodzi  artyści śpiewali piękne piosenki z mądrym tekstem.  Naszą szkołę reprezentowały:

– Kasia Juszczyk z kl. 2 c (utwór z repertuaru Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”),

– Lena Lasia z klasy 6c (utwór z repertuaru Alicji Majewskiej  pt. „Jeszcze się tam żagiel bieli”),

–  Zuzia Pakulska z klasy 7d (utwór z repertuaru Maryli Rodowicz pt. „Wariatka tańczy”).

Wszystkie dziewczęta zaprezentowały się doskonale , a Lena Lasia została laureatką trzeciego miejsca w kategorii klas 5-8. Całej trójce gratulujemy pięknych wykonań i życzymy wielu jeszcze sukcesów artystycznych. Brawo!

Renata Kołodziej
Danuta Cybula