I miejsce naszych siatkarek w finale strefy legnickiej

Nasze zawodniczki nie zwalniają tempa. Po wcześniejszych zwycięstwach w międzyszkolnych i powiatowych rozgrywkach, przyszedł czas na kolejny etap – finał strefy legnickiej. W dniu 30.03.2023r. (czwartek) w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy odbyły się rozgrywki siatkarskich „czwórek” dziewcząt. Nasze zawodniczki awansowały do finału i spotkały się tam z gospodarzami turnieju. Mecz finałowy był zacięty oraz obfitował w wiele sportowych emocji i zwrotów akcji. W pierwszym secie zwyciężył nasz zespół. W drugim wygrała ekipa z Legnicy. W tie-breaku jednak zdecydowanie lepszym zespołem okazała się nasza szkoła i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 w setach. Tym samym nasze dziewczyny zdobyły I miejsce i awansowały do rozgrywek wojewódzkich Dolnego Śląska! Gratulacje dla naszych siatkarek!

Skład naszego zespołu:

Berlik Lena, Błażejewska Hanna, Chojnacka Maja, Łączna Oliwia, Zuzanna Murcha, Nawrot Iga, Opiłowska Jowita, Sulatycka Dorota, Ślusarz Anna, Sandra Śron

Opiekunowie:

Beata Bielska, Piotr Tadajewski