I miejsce dla naszej drużyny lekkoatletycznej

We wtorek 8 października odbyły się biegi sztafetowe szkół podstawowych, klas IV-VI na szczeblu powiatowym. Chłopcy z „Trójki” zmagali się nie tylko z dystansem 600 metrowego biegu ale także z chłodem i mżawką. Trasa biegu przebiegała wzdłuż Parku Południowego w Głogowie. Mimo zimna, atmosfera w drużynie była bardzo przyjemna i koleżeńska. W rezultacie nasi zawodnicy uplasowali się na I miejscu zdobywając statuetkę i tytuł Mistrza Powiatu Głogowskiego.

 • Skład reprezentacji:
 • Maciej Kozdroń
 • Szymon Kozdroń
 • Marceli Kolańczyk
 • Filip Bieniek
 • Jakub Wachowiak
 • Artur Stankiewicz
 • Wiktor Śmikiel
 • Kornel Sznajder
 • Krystian Dudała
 • Jarosław Woźniak
 • Paweł Szeląg

Całej drużynie dziękujemy za postawę i sportową walkę. Gratulujemy!

Barbara Mastej-Zaorska