Głogów z GIM TV zachwyca!

Znamy już zwycięzców skierowanego do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych konkursu na najciekawszy film lub prezentację przedstawiające najbliższe uczestnikom miejsca w regionie …. i jest to zespół z naszej sekcji filmowej GIM TV. Nasza grupa filmowa  pokazała, że na Dolnym Śląsku – w Głogowie są piękne miejsca i mieszkają tu fantastyczni ludzie. Nasz film pod tytułem „Głogów – miasto, które zachwyca” zachwycił również jury konkursu
pt. „Dolny Śląsk. Moja okolica – niech i Was zachwyca!”  zajmując 1 miejsce w konkursie.

W sobotę 12 października 2019 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta gala konkursowa, podczas której zaprezentowano zwycięskie filmy, a przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu wręczyli nagrody zwycięzcom.

Warto podkreślić, że gala stanowiła element Festiwalu Podróżników, a jednym z patronów akcji było wydawnictwo National Geographic. Wszyscy laureaci mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji festiwalu.

Serdecznie dziękujemy całej ekipie filmowej za poświęcony czas podczas wakacji – prace nagraniowe trwały cały lipiec! Dziękujemy również Rodzicom naszych filmowców za wsparcie w działaniach, udział w filmie oraz pomoc w transporcie na galę do Wrocławia.

Całej ekipie w składzie Bartosz Kochanowski, Grzegorz Porębski, Patryk Kuczak, Dawid Szadkowski, Aleksandra Masny, Nikola Woroniec, Aleksandra Szymankiewicz i Patrycja Skoczylas serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekun GIM TV
Alicja Skoczylas