GIM TV na uroczystości otwarcia Hospicjum Głogowskiego

W dniu 29 stycznia 2024 nasza sekcja filmowa GIM TV  miała zaszczyt uczestniczyć na zaproszenie Fundacji Głogowskiego Hospicjum w uroczystości otwarcia tego obiektu. Sekcja GIM TV już od początków działań fundacji oraz Crossowej Grupy Biegowej angażowała się w działania promujące powstanie i budowę hospicjum w Głogowie. Dzisiaj mieliśmy okazję obejrzeć już gotowy obiekt i zająć się medialną relacją z otwarcia hospicjum. Nasi filmowcy przeprowadzili wiele wywiadów z osobami zaangażowanymi w tworzenie tego projektu, a także  filmowo zobrazowali cały budynek. Mieliśmy również okazję podpatrywać pracę profesjonalnych dziennikarzy w akcji  np. TVN 24, TVP3 czy Master. Już wkrótce w zakładce GIM TV będzie można obejrzeć relację z tej uroczystości oraz obejrzeć jak pięknie został wyposażony ten budynek.  Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli uczestniczyć w działaniach fundacji oraz działć filmowo na rzecz naszego hospicjum.

Opiekun GIM TV

Alicja Skoczylas