Giełda szkół ponadpodstawowych

Uczniowie klas VIII,  w ramach działań podejmowanych z zakresu doradztwa zawodowego uczestniczyli w giełdzie szkół. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowali uczniom przedstawiciele ośmiu placówek z powiatu głogowskiego: I Liceum Ogólnokształcące; II Liceum Ogólnokształcące; Zespół Szkół Ekonomicznych; Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących; Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych; Zespół Szkół Politechnicznych; Zespół Szkół oraz Zespól Szkół Przyrodniczych i Branżowych.

Ważne jest, aby uczniowie swoje decyzje dotyczące wyboru dalszej ścieżki kształcenia podejmowali zgodnie ze swoimi predyspozycjami i zdolnościami. Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Szkoły w ciekawy sposób przekazały informacje o możliwościach kształcenia i dalszego rozwoju.

Dziękujemy szkołom średnim i branżowym za współpracę.