Ekipa GIM TV ponownie na Crossie Straceńców

Nasi filmowcy z Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV po dość długiej przerwie odnowili współpracę z organizatorem Crossu Straceńców i kolejny już raz doskonalili swoje umiejętności w zakresie tworzenia relacji sportowych w terenie. Cross Straceńców odbywa się corocznie na torze motocrossowym na Górkowie, który jest terenem dość wymagającym dla filmowców. Jak podliczyliśmy nasi operatorzy przemierzyli  podążając za uczestnikami dużo więcej kilometrów niż wynosi sama trasa biegu. Dużo słońca, dużo kurzu i dodatkowo masa błota …. to warunki, które nie są najłatwiejsze, ale za to ujęcia filmowe wydają się być spektakularne.

Dodatkowym atutem tegorocznych nagrań był fakt, że nasz filmowiec również wziął udział w  Biegu Małego Straceńca – Oliwia Leszkiewicz w koszulce GIM TV dzielnie pokonała całą trasę biegu i zaraz po tym ponownie chwyciła za kamerę robiąc dodatkowo kolejne kilometry! Gratulujemy Oliwii!

W nagraniach wspierali nas również absolwenci naszej szkoły oraz absolwenci GIM TV, których oczywiście nie mogło zabraknąć na takich ćwiczeniach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z działań naszych filmowców w akcji, a już niebawem na relację z Crossu Straceńców 2023 na nasz kanał GIM TV na YouTube.

Alicja Skoczylas

Opiekun GIM TV