DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI NA LEKCJACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

21 listopada był dniem uświadamiania całej społeczności szkolnej, jak ważna jest życzliwość, na co dzień, nie tylko od święta. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali materiały, które wzbudzały uśmiech u każdej osoby, która włączyła się do akcji. I nie chodziło o spektakularne czyny, ale małe gesty, które czynią świat lepszym, choćby rzadko słyszany komplement. Tego dnia nasi uczniowie i pracownicy szkoły przypomnieli sobie, że życzliwość kryje się w drobiazgach dnia codziennego. Nie kosztuje nas właściwie nic, a może działać cuda. Zwykły uśmiech, ciepłe słowo czy miły gest potrafią zmienić komuś dzień na lepszy. Pamiętajmy także, że dobro zawsze do nas wraca, a dzięki uprzejmości, sami stajemy się szczęśliwsi.

Urszula Paprocka

Grażyna Dziadkowiec-Kublik