Dzień Kropki i Emotikona

Przez całą lekcję plastyki mała Vashti stała tylko nad pustą kartką, twierdząc, że nie potrafi rysować. Nauczycielka poprosiła ją, by postawiła na kartce zwykłą kropkę. Tydzień później dziewczynka odkryła, że jej najzwyklejsza kropka wisi w złotej ramce nad biurkiem nauczycielki. Pomyślała wtedy, że potrafi namalować też ładniejsze kropki i zabrała się do pracy. Historia małej dziewczynki, która nie potrafiła uwierzyć we własne możliwości poruszyła nauczycieli na całym świecie. Z tej okazji 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tej inicjatywy jest pobudzanie kreatywności i pomysłowości uczniów, zachęcanie ich do tworzenia. W naszej Szkole uczniowie klas 4-8 mieli w tym dniu okazję spotkać się w atrium szkoły gdzie za pomocą pisaków do tekstyliów mogli namalować na swoich koszulkach własne kropkowe dzieło. A że w sobotę obchodzi Dzień Emotikona, większość uczniów zdecydowała się na kropki z minkami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Samorząd SU

Galeria zdjęć: