Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2021 roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka, który obfitował w wiele atrakcji dla uczniów i różnił się on od zwykłego dnia spędzonego w ławce szkolnej, ponieważ był to Szkolny Dzień Sportu, który  dostarczył wielu miłych niespodzianek. Na trybunach, zawodników obserwowali ich koledzy oraz wychowawcy. Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego, którzy przygotowali dla swoich uczniów szereg ciekawych konkurencji :  wyścigi rzędów , wielobój sprawnościowy , turniej w Unihokeja ,            a także w „Dwa ognie” oraz  Badminton. Każdy z uczniów mógł sprawdzić swoje umiejętności w wielu zdolnościach motorycznych. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno starszych jak i młodszych. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach. Tego dnia wszyscy byli wygrani , a dzień upłynął w miłej atmosferze. Nie zabrakło również  słodkości oraz  pamiątkowych dyplomów.

Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc,
ciepłego słoneczka na co dzień,
kolorowych snów co noc!
Spełnienia marzeń z okazji Dnia Dziecka życzą nauczyciele.

Opracowała: Grażyna Dziadkowiec-Kublik