Dzień Dziecka w 7e

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka klasa 7e świętowała aż przez dwa dni. Stało się tak za sprawą połączenia święta z wycieczką klasową. Uczniowie wyjechali do Boszkowa nad jezioro Dominickie. Od samego początku dopisywał im doskonały humor i pobyt w ośrodku rozpoczęli od przećwiczenia belgijki oraz poloneza. W ciągu tych dwóch dni nie brakowało atrakcji, klasa zwiedziła Dominice i wspięła się na znajdującą się w tej miejscowości wierzę widokową, dzięki temu mogli podziwiać uroki okolic jeziora Dominickiego również z wysokości. Zwiedzili także miejscowość Boszkowo i znajdującą się tam stadninę koni. Dzięki p. Jarkowi Blidzie uczniowie poznali również elementu surwiwalu, nauczyli się jak poruszać się po terenie zalesionym używając kompasu oraz jak rozpalić ogień za pomocą krzesiwa. Te wspaniałe emocje z pewnością pozostaną z nimi na długo.
Wychowawca – Anna Oling-Kobiela