Dzień Dziecka klasy IIID w kinie.

Dzień Dziecka klasy IIID w kinie.

Dzień Dziecka uczniów klasy IIID był długo przez uczniów wyczekiwany, ale doczekali się tego dnia właśnie w środę. Już z samego rana wszyscy stawili się przed szkołą z radością i uśmiechem na twarzy.
Uczniowie mieli okazję obejrzeć film polskiej produkcji pt. „Detektyw Bruno”, który to detektyw jest przedstawiony jako aktor serialu właśnie o tej nazwie, rozwiązujący w każdym odcinku różnego rodzaju zagadki. Jego fanem, który ze szczegółami pamięta każdy odcinek jest ośmioletni chłopiec Oskar, który mieszka w rodzinnym domu dziecka. W dniu swoich urodzin odkrywa przygotowaną przez nieżyjących rodziców zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu i koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, dlatego też postanawia wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Chłopiec wywraca życie detektywa do góry nogami, ale jest w tym wszystkim sens i piękne zakończenie.
Uczniowie z zainteresowaniem oglądali film racząc się popcornem i sokiem. Na ich twarzach było widać zadowolenie.
Droga powrotna odbyła się na dwa sposoby: jadąc autobusem oraz spacerkiem, co w tą piękną, słoneczną pogodę było dobrym rozwiązaniem. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i zmęczeni zarazem. Seans na pewno będziemy jeszcze niejednokrotnie wspominać i omawiać najciekawsze w nim akcje.