Dzień Dziecka klas IV-VIII

„Baloniada” z Okazji Dnia Dziecka w naszej szkole !!!

31 maja oraz 1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. W tym dniu nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o to, aby Dzień Dziecka różnił się od zwykłego dnia i obfitował w wiele atrakcji. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klas I-III oraz IV-VIII uczestniczyli w zajęciach o charakterze rekreacyjno-sportowym na boisku szkolnym,  hali sportowej oraz terenach zielonych. Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji: słodycze dla każdej klasy, woda oraz popcorn robiony przez naszych nauczycieli.  Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci bawiły się na dmuchańcach, ścieżce rekreacyjnej, grały w  gry zespołowe oraz  pokonywały wyścigi rzędów z balonami i nie tylko. Miały również okazję zobaczyć występ dziewczynek z 4a, które zdobyły II- m-ce na międzyszkolnym turnieju tańca Move &Fun  oraz po zakończonej rywalizacji zatańczyć ulubiony w naszej szkole tanieć integracyjny „Belgijka.” Na koniec każda klasa otrzymała słodycze oraz dyplomy za uczestnictwo.  Wszyscy stwierdzili, że Dzień Sportu był bardzo udany. Wszystkim uczniom, wychowawcom oraz nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie, a Radzie Rodziców za pomoc finansową w organizacji tego szczególnego dnia.

Opracowała: Grażyna Dziadkowiec-Kublik