Dzień Bezpiecznego Internetu

DBI

W dniach od 6 do 10 lutego 2023r uczniowie klas 1-3 realizowali tematy związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Każda klasa obejrzała filmy związane z bezpieczeństwem w sieci oraz wykonała piękne plakaty. Dodatkowo zorganizowano konkurs o tej samej tematyce, którego celem było podejmowanie problematyki bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

A oto wyniki konkursu i kilka zdjęć z ww działań.

Szkolny konkursu plastyczny – ,,Bezpieczeństwo w Internecie”.

Kategoria klas I

1 miejsce – Filip Bartosik – I c

Kategoria klas II

1 miejsce – Weronika Marciniak – II a

2 miejsce – Zofia Łobodzińska – II a

3 miejsce – Michalina Kosmatka – II e

Kategoria klas III

1 miejsce – Oliwier Adamski – III d

2 miejsce – Alicja Tworkowska – III b

3 miejsce – Ewelina Grydź – III c

Julita Wójcik
Karolina Marciniak