Drużynowy Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

Nie pal przy mnie, proszę

17 kwietnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w drużynowym konkursie plastycznym realizujący założenia programu edukacji antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę”. Konkurs był podsumowaniem cyklu zajęć edukacyjnych, którymi objęto uczniów klas 1-3. Zadaniem drużyn było wykonanie tematycznych plakatów z hasłem antynikotynowym i zaprezentowaniem ich na holu szkoły.

Celem szkolnego konkursu było uświadomienie dzieciom negatywnego wpływu biernego i czynnego palenia papierosów na zdrowie człowieka, promowanie wśród dzieci zachowań korzystnych dla zdrowia oraz promowanie postaw odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.

Po wnikliwej analizie dziecięcych prac, czteroosobowo komisja wyłoniła zwycięzców.

W kategorii klas I:

I miejsce – drużyna klasy 1d

Oliwia Włodarska

Nel Palczak

Iga Janiszewska

W kategorii klas II:

I miejsce –  drużyna klasy 2c

Milena Stachowicz

Wiktoria Narowska

Bruno Hryszkiewicz

W kategorii klas III:

I miejsce –  drużyna klasy 3b

Hanna Rutyna

Alicja Tworkowska

Hanna Murzyńska

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2023r. Gratulujemy sukcesu zwycięzcom oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy również nauczycielom za pełną zaangażowaną pracę z wychowankami.

 

               Organizatorzy:

                                            Kamila Płazia, Jolanta Dmowska,
Ilona Fronczak, Małgorzata Kaźmierczak