Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Czynienie dobra uszlachetnia… a wiemy, iż w naszej społeczności można liczyć na ogromne wsparcie wielu z Państwa i Was, Drodzy Uczniowie…

Część obywateli Ukrainy została zmuszona opuścić swój kraj, a część walczy, by odeprzeć atak wycelowany w ich ojczyznę. Pomóżmy odnaleźć się w nowej codzienności naszym sąsiadom i okażmy im wsparcie.

Decyzją Dyrektora Szkoły oraz pracowników nasza placówka weźmie udział w zbiórce pod hasłem #napomocUkrainie.

W najbliższym czasie, będą potrzebne różne rzeczy, zarówno dla Uchodźców, jak i osób walczących na froncie. Dlatego My, wychodząc naprzeciw potrzebom, ogłaszamy zbiórkę m.in. nowych przyborów szkolnych, opatrunków, środków czystości, produktów spożywczych długoterminowych (szczegółowa lista na plakacie).

Akcja trwa od 28.02.2022 r. Dary zbierane będą w obszarze STREFY RODZICA obok Wejścia Głównego oraz w holu przy Sekretariacie Szkoły.

Pamiętajmy iż RAZEM, jak zawsze, możemy wiele!

Dyrekcja oraz Mini SU.