Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Kochani Uczniowie!

Wielkimi krokami zbliża się upragniony przez wszystkich koniec roku szkolnego 2020/2021. Bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę, po roku pełnym wyzwań, możemy się oddać zasłużonemu odpoczynkowi.

My nauczyciele, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za każdą chwilę spędzoną wspólnie, czy to w świecie wirtualnym, czy realnym.

Wiemy, iż wielu z Was już w piątek, odbierając świadectwo, zapragnie obdarować nas kwiatami z okazji zakończenia roku szkolnego. Jest nam bardzo miło, iż o nas pamiętacie, jednak w tym roku chcielibyśmy prosić Was o wsparcie szkolnej akcji #sp3 #zamiastkwiatka. Zachęcamy, by zamiast obdarowywać nas symbolicznymi kwiatami, włączyć się do zbiórki pieniążków na rzecz naszego ucznia, wychowanka i kolegi Filipa Domagały, który zmaga się z ostrą białaczką szpikową.

25 czerwca, przy wejściu do szkoły, będą stali wolontariusze i pracownicy szkoły, którzy współpracują ze Stowarzyszeniem ,,Otwarte Drzwi”. To do ich puszek będzie można wrzucić datki, które zostaną przekazane na kosztowne leczenie i rehabilitację Filipa.

Okażmy Filipowi po raz kolejny nasze serca i wspomóżmy go w jego trudnej walce!

Dziękujemy za każdy dar serca.

Mini SU we współpracy z SU i Wolontariatem