Czytam z klasą

Klasa 1b ukończyła pierwszy moduł Międzynarodowego programu czytelniczego „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”. W pierwszym module „Mała chmurka w krainie drzew” wybraliśmy książkę autorstwa Marii Terlikowskiej pt. „Drzewo do samego nieba”. Lektura  bardzo spodobała się uczniom i z dużym zaangażowaniem przystąpili do realizacji zadań. Pierwszym było założenie lekturników i pokolorowanie strony tytułowej. Uczniowie wypełnili kolejne strony lekturnika i wykazali się wiedzą o bohaterach i wydarzeniach.  Wspólnie wykonali drzewo czytelnicze, które zawisło w naszej klasie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych działań.

Karolina Marciniak

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Czytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasąCzytam z klasą