Brawa dla młodych recytatorów

Powiatowy Konkurs Teatralno Recytatorski "Zbzikowane wierszyki łamiące języki" do wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 9 w Głogowie odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Teatralno – Recytatorskiego dla klas I-III pt. „Zbzikowane wierszyki łamiące języki” . Uczestnicy konkursu prezentowali wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej – polskiej pisarki, poetki, autorki i ilustratorki książek dla dzieci. Nasi reprezentanci wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych zaprezentowali się doskonale i wszyscy znaleźli się w gronie laureatów:

Mikołaj Awsiukiewicz z kl. Id zdobył III miejsce w kategorii kl. I
Katarzyna Juszczyk z kl. IIc zdobyła I miejsce w kategorii kl. II
Antoni Nowicki z kl. IIIc zdobył I miejsce w kategorii kl. III

Brawo! Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów.

nauczyciele bibliotekarze