Bal karnawałowy w „Trójce”

Pierwszy tydzień nauki i taka atrakcja!

Na bal czekaliśmy już od kilku miesięcy. I stało się…!

Muzyka, taniec… i sama  radość. Nie zabrakło również części artystycznej i występu Natana Ziomka.

Nasi absolwenci – Mateusz Lewandowski i Oskar Luftmann otworzyli bal  słowami:

„Witamy wszystkich obecnych na dorocznym balu karnawałowym.To wspaniała tradycja tej szkoły, dzięki której ten budynek nie kojarzy się nam  tylko z nauką,ale także z zabawą w dobrym towarzystwie i w dobrym humorze. Mówimy „nam”, bo sami jesteśmy absolwentamitej szkoły. Dużo się tu nauczyliśmy, ale także świetnie się bawiliśmy.

Dobrej zabawy!”

 

I dobra zabawa była.

Serdecznie dziękujemy Kacprowi Ułanowi za oprawę muzyczną. Miło zaznaczyć, że to również absolwent tej szkoły.

Anna Kowalska