Bajkowa biblioteka

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Takich tłumów nasza biblioteka dawno nie widziała. W poniedziałek odwiedziły nas księżniczki, bajkowe zwierzęta i superbohaterowie. Nie zabrakło też czarnych charakterów i stróżów prawa.

Uczniowie przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez naszą bibliotekę z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Wszyscy, którzy nas odwiedzili, mogli wziąć udział w rozwiązywaniu bajkowych zagadek i rozpoznawaniu ulubionych bohaterów. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były nagrodą – niespodzianką. Były zakładki do książek, magnesy na lodówkę, odblaski, naklejki, kolorowanki i cukierki. Zabawa była przednia. Wielu uczniów wracało do biblioteki kilkukrotnie, aby znów zmierzyć się z bajkowymi wyzwaniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia wcielili się w ulubione postaci z bajek oraz dołączyli do wspólnej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.