Słoneczny dzień na rowerach – wycieczka klas 4D i 5D

23.06.2026 r. w słoneczny dzień, w naszej szkole odbyła się wycieczka rowerowa głogowskimi ścieżkami rowerowymi z udziałem uczniów z klas 4D i 5D. Trasa wycieczki prowadziła przez najciekawsze zakątki miasta i okolic, umożliwiając uczestnikom aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz podziwianie lokalnych atrakcji. Następnie grupa udała się na posiłek do restauracji McDonald’s. Była to wycieczka pełna pozytywnych emocji, radości, integracji oraz sportowych wrażeń. Uczniowie wrócili zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i wspomnienia.

Krzysztof Ciastoń
Piotr Tadajewski