Akcje charytatywne

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję być organizatorami dwóch akcji charytatywnych na rzecz Filipa Domagały. Pierwsza – środowa – polegała na zbiórce krwi, której towarzyszył kiermasz wypieków oraz zabawy bańkami mydlanymi i balonami. Ten dzień był podwójnie wyjątkowy, gdyż Filip obchodził wtedy swoje 9 urodziny. Aby to uczcić dzieci i rodzice, którzy zebrali się pod Ratuszem , wypuścili w niebo symboliczne balony.

Kolejnego dnia – w czwartek – na terenie naszej szkoły odbył się kiermasz słodkości, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Z obu akcji udało nam się zebrać ponad 3000zł: z pierwszej wspólnie z Przedszkolem Publicznym nr 17, 162 batalionem 16 DBOT w Głogowie, kołem HDK przy Zakładzie Karnym zebraliśmy prawie 1700zł, natomiast druga akcja przyniosła nam dochód 1672,15zł.

Pieniążki zasiliły konto Stowarzyszenia ,,Otwarte Drzwi” , pod którego opieką jest Filip.

Bardzo dziękujemy za liczny odzew i ogromne wsparcie oraz okazane serca.

Opiekunowie Mini SU