Akcje charytatywne w naszej szkole

Kiermasz

W ubiegłym, jak i tym miesiącu w naszej szkole miały miejsce trzy akcje charytatywne na rzecz Michała Drankiewicza.
13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się akcja charytatywna #zamiastkwiatka.
9 listopada miała miejsce druga zbiórka pieniążków z okazji uroczystości pasowania na pierwszoklasistę.
Natomiast 14 i 15 listopada odbył się kiermasz charytatywny z wypiekami i pięknymi dekoracjami jesiennymi. Smakołyki i ozdoby przygotowali rodzice, dzieci oraz nauczyciele. Wszyscy bardzo się zaangażowali. Klasy 1-8 chętnie wsparły datkiem naszego ucznia Michała podczas tych czterech dni.

Z obu akcji udało nam się zebrać 6061,23zł.
Pieniążki zasiliły konto Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, pod którą opieką jest Michał.

Nad przebiegiem akcji czuwały panie Natalia Mandziuk i Sandra Piotrowska – Zdyb.

Bardzo dziękujemy za liczny odzew i ogromne wsparcie oraz wielkie serca.

Natalia Mandziuk