Akcja charytatywna

W środę, 27 października 2021r., w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna.  Klasa 7e wspólnie z przedszkolem „Językowy Plac Zabaw” zaangażowała się w zbieranie funduszy na rzecz głogowskiego stowarzyszenia „Amicus”, które potrzebuje pieniędzy na wykupienie terenu na którym się znajduje. Uczniowie tego dnia sprzedawali wypieki i słodkości owocowe. Smakołyki zostały przygotowane przez samodzielnie przez uczniów. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem i zebrano 1045,65zł, za co bardzo dziękujemy uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Fundusze jeszcze w ten sam dzień trafiły do przedszkola, a z tamtąd do stowarzyszenia.
Nad przebiegiem akcji czuwały panie Anna Oling-Kobiela i Emilia Konieczna-Franczak.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym.
Wychowawca klasy- Anna Oling-Kobiela