Adopcja na odległość Josephin

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie po rekomendacji Samorządu Uczniowskiego, postanowiła kontynuować adopcję na odległość podopieczną Funadacji im. Stefana Szolc- Rogozińskiego z Kamerunu Josephin Kessanga. Dziewczynka ma 13 lat i mieszka z dziadkami, ponieważ rodzice mieszkają w buszu, a tam nie ma możliwości kształcenia się. Josephine ukończyła klasę II zawodową czego dowodem jest przesłane ksero jej świadectwa za rok szkolny 2020/2021. Otrzymaliśmy także list w którym dziewczynka dziękuje nam za możliwość nauki, zapytuje o zdrowie i życzy nam wiele pomyślności.

Dzięki naszej pomocy nasza podopieczna ma możliwość zdobycia niezwykle cennego daru współczesnego świata –  wiedzy i wykształcenia. Dziękujemy bardzo wszystkim Darczyńcom za wsparcie naszej inicjatywy.