7 kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia, Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. 7 kwietnia to dzień, w którym warto zauważyć i docenić starania, poświęcenie oraz zaangażowanie wszystkich pracowników służby zdrowia.  Biblioteka szkolna przygotowała dla Was informacje na temat dzisiejszych świąt. Warto poznać również zawody związane ze służbą zdrowia. W obecnym, bardzo trudnym czasie pandemii, szczególnie doceniamy ciężką pracę tej grupy zawodowej.
Zapraszamy na stronę naszej biblioteki, a wszystkim pracownikom służby zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

7 – kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia – Szkoła Podstawowa nr 3 (sp3.glogow.pl)