Miło nam jest poinformować , że nasza szkoła przystąpiła do Dolnośląskiego konkursu: „Szkoła promująca aktywny styl życia”

Patronat nad konkursem objęło : Województwo Dolnośląskie, Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu. Celem konkursu jest : Wyróżnienie  szkół oferujących wszystkim uczniom ciekawe programy wychowania fizycznego  i sportu, odnoszące się do  wszelkich form aktywności fizycznej realizowanych przez wszystkich uczniów w szkole,       a nie tylko sportu . Każda szkoła może ubiegać się o tytuł „Szkoła promująca aktywny styl życia”. Natomiast najlepsze szkoły wyłonione w poszczególnych kategoriach otrzymują tytuł                      „ DOLNOŚLĄSKIEJ SZKOŁY PROMUJĄCEJ AKTYWNY STYL ŻYCIA ” oraz nagrody.

Grażyna Dziadkowiec- Kublik

Beata Bielska