Gala uroczystości dorobku szkoły za rok szkolny 2022/2023

Dnia 21 czerwca podsumowano dorobek szkoły za rok szkolny 2022/23. Na galę przybyło ponad 100 zaproszonych uczniów wraz z rodzicami, a nagrody przyznano w 4 kategoriach: humaniści, artyści, ścisłowcy oraz sportowcy.

Wyróżnione osoby zajęły czołowe miejsca w konkursach powiatowych, wojewódzkich, ale także ogólnopolskim czy międzynarodowym.

Szkolna Kapituła Noblowska przyznała również medale „Dużego Nobla” i „Szkolnego Nobla” uczniom klas VI-ych i VIII-ych za godne reprezentowanie szkoły i świetne wyniki konkursowe.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło również absolwentów, którzy za promocję z wyróżnieniem otrzymali brązowe, srebrne i złote tarcze.

Całą uroczystość uświetnił występ tancerek i muzyków oraz gra młodych aktorów, którzy wcielili się w postaci Nobli i przezabawnych konferansjerów. Na zakończenie uczniowie obdarowali swoich najbliższych różą, w podziękowaniu za trud wychowania i otrzymane wsparcie.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc dalszych naukowych i sportowych sukcesów.

Galę przygotowały :

Tamara Chojnacka, Aneta Lenort, Irena Herba, Magdalena Maik, Marta Pulkowska, Aneta Skrobuła