26 czerwca na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego z udziałem Prezydenta Miasta Głogowa, Dyrektora Szkoły, Rady Pedagogicznej, Rodziców i Uczniów klas czwartych. Po odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrał Dyrektor Pan Ernest Kłósek życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Następne głos zabrał Prezydent Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz, który pogratulował uczniom klas czwartych zdania egzaminu na kartę rowerową i rozdał wszystkim nowym uczestnikom ruchu drogowego kaski ufundowane przez miasto Głogów. Inicjatywa ta ma być kontynuowana w kolejnych latach i jest początkiem nowego programu miejskiego, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych.
























