26 czerwca o godz. 8.00 w szkole odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów. Po oficjalnej
części, w trakcie której odśpiewano hymn narodowy i dokonano zmiany asysty pocztu sztandarowego nastąpiło przemówienie dyrektora szkoły Pana Ernesta Kłóska.
Najlepsi absolwenci zostali uhonorowani świadectwem z wyróżnieniem, wręczono nagrody książkowe. Po apelu klasa udały się do sali na ostatnie spotkanie ze swoim wychowawcą.






















