Brawa dla naszych recytatorów!

28 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Głogowie odbyła się XIV edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Twórców Głogowskich. W konkursowych zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas 6 – 8 szkół podstawowych powiatu głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowało aż siedmioro uzdolnionych młodych recytatorów:

Julia Trajdos – kl. 6c,

Karolina Stefańska – kl. 6e

Michalina Sztochmal – kl. 6e

Antoni Wilk – kl. 6e

Julia Skoczylas – kl. 7a

Lena Grzyb – kl. 7c

Hanna Mituła – kl. 8a

Każda recytacja dostarczyła nam wspaniałych, pięknych emocji. Jury w składzie: Jakub Rawski, Agnieszka Lewandowska i Arlena Kiziak podkreśliło wysoki i wyrównany poziom uczniowskich prezentacji. Tym bardziej cieszy zatem fakt, że zwycięzcą konkursu jednogłośnie został nasz uczeń – Antoni Wilk. W gronie nagrodzonych znalazła się również Hanna Mituła, która otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim recytatorom dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy kolejnych sukcesów.

Renata Kołodziej