Podsumowanie konkursu ‘’Zostań Mistrzem Segregacji” edycja 2022/2023

Konkurs „Zostań Mistrzem Segregacji” skierowany jest do przedszkolaków i uczniów wszystkich placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Głogów.
Konkurs obejmuje zbiórkę i segregację surowców wtórnych powstałych w gospodarstwach domowych takich jak małe elektroodpady, nakrętki plastikowe, makulatura, baterie, puszki aluminiowe.
Celem konkursu jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży a przede wszystkim utrwalenie nawyku systematycznej zbiórki i segregacji odpadów, wiedzy o prawidłowym kwalifikowaniu odpadów do poszczególnych grup surowców wtórnych,

Gala rozdania nagród laureatom konkursu ekologicznego „Zostań Mistrzem Segregacji”  2022/2023 odbędzie się 12 września o godzinie 10.00 w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.

SZKOLNE WYNIKI KONKURSU

Kategoria elektroodpady