Kraina moich marzeń

10 maja 2024 roku w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kraina moich marzeń” . Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac wzięli udział w wernisażu, podczas którego wręczono dyplomy i nagrody.  Konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną oraz Dolnośląskim Szpitalem Specjalistycznym im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej  miał piękne hasło „Dzieci Dzieciom”.  Zwycięskie i wyróżnione prace będą  zdobiły szpitalne sale i cieszyły oczy małych pacjentów. Pomieszczenia szpitalne staną się bardziej przyjazne i kolorowe dla dzieci.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i chcieli wesprzeć tak szczytny cel. Miło nam poinformować, że Nela Walkowiak z klasy 3e zdobyła wyróżnienie. To wielki sukces, bowiem na konkurs wpłynęło ponad 2500 prac. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

nauczyciele bibliotekarze