Dzień Rodziny w klasie 1c

Z okazji obchodzonego 15 maja Dnia Rodziny, uczniowie klasy 1c zaprosili swoich członków rodziny do wspólnego świętowania. Ten dzień przepełniony był zabawami, w której brały udział dzieci, rodzice, dziadkowie. Było nawlekanie makaronu na sznurek, rozpoznawanie siebie na portrecie namalowanym przez dziecko, taniec na gazetach, historyjka „Czerwony kapturek”, gdzie członkowie rodziny z dziećmi brali aktywny udział. Tego szczególnego dnia nie zabrakło pięknych słów ukrytych w piosenkach płynących prosto z serc dzieci. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane breloczki ze swoim imieniem oraz zaśpiewały Sto lat. „Dzień rodziny” to wspaniały czas pełen radości, uśmiechu, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Natalia Mandziuk
Emilia Konieczna-Franczak